Rolety w prowadnicach

Rolety tkaninowe PCV

Roletka z prowadnicami i w obudowie wykonana z PCV. Mała i delikatnie zdobiona kasetka stanowi elegancki dodatek do okna, natomiast mechanizm samohamowny pozwala na wygodne sterowanie roletką. Dzięki zastosowaniu prowadnic roleta szczelnie maskuje wszelkie prześwity, natomiast kaseta chroni tkaninę przed ewentualnym zabrudzeniem. Estetyczny wygląd i staranne wykończenie wspaniale współgrają z oknem i spełniają nie tylko funkcję osłaniającą, ale także ozdobną. System jest mocowany za pomocą taśmy samoklejącej oraz jednego wkręta, który stanowi stabilniejsze zabezpieczenie rolety, dzięki czemu montaż jest prosty i bardzo szybki. Duży wybór kolorystyki obudowy i prowadnic pozwala stworzyć razem z tkaniną ciekawą kompozycję oraz dopasować roletkę do wnętrza.
 

Rolety tkaninowe VEGAS

Roleta w tym systemie posiada prowadnice i puszkę aluminiową. Elegancko wykonana stanowi bardzo ładną kompozycje z oknem. Kaseta jest przykręcana do listewek przyszybowych, natomiast prowadnice są przyklejane. Wkręty są zasłonięte boczkami maskującymi, dzięki czemu wykończenie jest bardzo estetyczne. Kaseta pozwala na utrzymanie tkaniny w czystości, a prowadnice przytrzymują ją blisko szyby nie powodując prześwitów. Po zamontowaniu roleta tworzy jednolitą bryłę z oknem, a prosty montaż i możliwość samodzielnej zmiany regulacji oszczędza czas.

Zalety:

 • Możliwość samodzielnej zmiany regulacji 
 • Tkanina porusza się bardzo blisko szyby, co w połączeniu z prowadnicami niweluje występowanie prześwitów
 • Szeroki wachlarz kolorów osprzętu
 • Mała i delikatna kasetka pozwala na całkowite otwarcie skrzydła okiennego
 • Wygodne sterowanie poprzez mechanizm samohamowny
 • Maskowanie wszelskich prześwitów dzięki zastosowaniu prowadnic
 • Prosty i bardzo szybki montaż

Przestrzenne rolety tkaninowe PCV

System RTK PCV wykonany jest z pcv i w całości przyklejany do ramy okna za pomocą wzmocnionej taśmy piankowej. Roleta posiada mechanizm samohamowny, dzięki czemu regulacja jest bardzo płynna, a sterowanie łańcuszkiem umożliwia ustawienie tkaniny w dogodnej pozycji. Dzięki montażowi na ramie okna oraz wyprofilowanym prowadnicom elementy rolety nie zachodzą na szybę i nie zmniejszają światła, dlatego system ten zalecany jest do małych okienek.

Przestrzenne rolety tkaninowe ALU

System RTK powstał na bazie aluminium i w całości jest montowany do ramy okna przy wykorzystaniu specjalnej, wzmocnionej taśmy piankowej. Roleta zostaje zamontowana na ramie okna przy zastosowaniu wyprofilowanych prowadnic. Dodatkowym atutem jest użycie nowatorskiej, adaptacyjnej listwy zatrzaskowej, która łączy profil rolety ze skrzydłem okiennym. Takie rozwiązanie umożliwia zdjęcie rolety z okna bez konieczności odklejania lub rozcinania taśmy dwustronnie klejącej. Doskonale sprawdza się w sytuacji, gdy zachodzi konieczność kontroli mechanizmu rolet, potrzeba zmiany materiału lub chęć umycia okna bez ryzyka zabrudzenia tkaniny.

Roleta jest wyposażona w mechanizm samohamowny, co decyduje o płynnej regulacji oraz możliwości dostosowania pozycji tkaniny do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego użytkownika. Umożliwiamy także montaż mechanizmu sprężynowego, dzięki któremu roleta może pracować od dołu do góry, z boku na bok.

Zalety:

 • możliwość zastosowania jednej rolety dla okien z przewiązką lub dla drzwi balkonowych
 • nie zmniejsza się światło szyby poprzez zastosowanie przestrzennych prowadnic
 • stosowane do okien 3-szybowych
 • możliwość zastosowania dla okien o niestandardowych listwach przyszybowych
 • bardzo płynna regulacja dzięki mechanizmowi samohamownemu