ROLETY WOLNOWISZĄCE

Rolety tkaninowe są obecnie najbardziej popularną i praktyczną formą ochrony pomieszczeń przed promieniami słonecznymi  oraz stanowią idealne zabezpieczenie przed ciekawskimi sąsiadami. Ze względu na nowoczesne wzornictwo rolety tkaninowe spełniają również funkcje dekoracyjne. Nasza firma oferuje wiele typów rolet tkaninowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować nasze produkty do różnych typów okien, zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Szeroka gama tkanin umożliwia idealny dobór kolorów oraz wzorów do wystroju wnętrz w Państwa domach.
 
 
  Różne rodzaje rolet wolnowiszących :

RT – Rolety wolnowiszące bez kasety i prowadnic z mechanizmem samohamującym przykręcane lub montowane na wieszaki bezinwazyjne. Występują w kilku rodzajach mechanizmów z zależności od wielkości rolety oraz sposobu montażu.

RDN – Rolety dzień i noc bez kasety i prowadnic z mechanizmem samohamującym przykręcane lub montowane na wieszaki bezinwazyjne o maksymalnej szerokości do 160 cm. Maksymalna wysokość rolety zależy od rodzaj tkaniny.                                                                                                                                                

I i III grupa tkanin do 230 cm, II grupa tkanin do 180 cm

RDN KASETA – Rolety dzień i noc wolnowiszące w kasecie kwadratowej aluminiowej z mechanizmem samohamującym, montowane na klipsy za pomocą kołków do sufitu lub ściany o maksymalnej szerokości do 240 cm. Maksymalna wysokość rolety zależy od rodzaju tkaniny.     

I i III grupa tkanin do 240 cm, II grupa tkanin do 160 cm

 

 

ROLETY WOLNOWISZĄCE

Rolety wolnowiszące to rolety motowane do ściany lub jak kto woli do sufitu naszego mieszkania czy firmy. Roletę wolnowiszącą możemy również zamontować we wnęce okiennej pod warunkiem, że wysokość wnęki od skrzydła okiennego wynosi przynajmniej 10 cm. Tego typu rolety wykonujemy do maksymalnej szerokości 260 cm.

 

8_3 8_4